PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Screeny Vaší plochy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Screeny Vaší plochy    Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 7:36 pm

Tak mě napadlo, že bychom se každý pochlubili jak vypadají naši "miláčci". Všiml jsem si, že se tohle řeší i na jiných fórech, tak ať nevybočujeme Smile
Dobrý by k tomu bylo i nějaký popis Smile

Screeny Vaší plochy  41216473Screeny Vaší plochy  30880039Screeny Vaší plochy  66894681

1. screen - retro clock a retro date, simple calendar, widget na tap tap aplikaci
2. screen - widgety z GoLauncheru (wifi, data, atd), sense 3 media medium free, my data manager
3. screen - aplication folder, battery monitor

Používám GoLauncher ex Smile

Edit Admin: Dobry napad ale soupnul jsem to jsem aby mohl kazdy kdo ma android Smile
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Screeny Vaší plochy   Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeWed Feb 15, 2012 10:49 am

Jsem myslel, že se tenhle topic víc ujme.. Very Happy to se Vám tak moc nechce fotit plocha a nahrávat to? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
nalimh
3D Maniak3D Maniak
nalimh
Příspěvku : 50
Registrace : 19. 01. 12
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screeny Vaší plochy    Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeSun Feb 19, 2012 9:54 am

Screeny Vaší plochy  Themesv



Windows 7 GO Launcher EX Theme cz jsou tam rozklikávací ikony a pod.V případě zájmu objasním aplikace.
Návrat nahoru Goto down
Dances
Mobil ManiakMobil Maniak
Dances
Příspěvku : 23
Registrace : 04. 02. 12
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screeny Vaší plochy    Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeWed Mar 14, 2012 3:36 pm

Přikládám i mou plochu. Předchozí telefon byl HTC tak jsem se zamiloval do Sense stylu. Smile
Screeny Vaší plochy  Shot_000006Screeny Vaší plochy  Shot_000007Screeny Vaší plochy  Shot_000005
Použit ADW Launcher s tématem ADW Sense HD
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Screeny Vaší plochy   Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeWed Mar 14, 2012 4:28 pm

na to počasí máš jaký widget na to počasí?
Návrat nahoru Goto down
Dances
Mobil ManiakMobil Maniak
Dances
Příspěvku : 23
Registrace : 04. 02. 12
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screeny Vaší plochy    Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeWed Mar 14, 2012 6:12 pm

Ryah napsal:
na to počasí máš jaký widget na to počasí?

Jojo jmenuje se Beautiful Widgetsm kdyžtak ke stažení na marketu

kód:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levelup.beautifulwidgets&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sZXZlbHVwLmJlYXV0aWZ1bHdpZGdldHMiXQ..
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screeny Vaší plochy    Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 9:02 am

Vyzkoušel sem si tu aplikaci windows 7 Launcher a je super, ale příjde mi, že to žere dost baterii, měl sem ji na 100% a během 10 až 15 min to spadlo na 93%, ale jinak super, hlavně podélné zobrazení programů v menu a posuvník plochy jako má Samsung Galaxy.

Potřebuju ale poradit jak tam mám dát hodiny s počasím co bylo v základní verzi u HTC??, protože to co tam je je naprd a vyhodil sem to, vůbec to neukazovalo mojí polohu a hlavně to nebylo ve °C ale v °F. Takže potřebuju nastavit klasické hodiny s počasím.
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screeny Vaší plochy    Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 5:30 pm

stáhni nějaký sense hodiny z marketu ne ??? Very Happy pokud nejsi hacker nebo developer tak ze základu HTC Sense ty hodiny nevytáhneš Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screeny Vaší plochy    Screeny Vaší plochy  Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 5:41 pm

Jo už sem si něco stáhl, jako na výběr tam jsou sice zdarma, ale otázka je jak fungujou oproti placeným, co sem si stáhl zatím šlape dobře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Screeny Vaší plochy  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screeny Vaší plochy    Screeny Vaší plochy  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Screeny Vaší plochy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Vaše výdrž telefonů (screeny)
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: systém Android :: Android - Diskuze-
TOPlist