PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Neustálé nabíjení

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Amabiel
ČlenČlen
Příspěvku : 4
Registrace : 12. 02. 12
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeSun Feb 19, 2012 10:59 am

Ahoj,

neví někdo jak nastavit HTC aby se neustále nabíjelo a nebo aby odpojil baterku a žil jenom z nabiječky ? Jde mi o to, že dam mobil do nabíječky a při 100% se mobil sam odpojí a už jede jenom z baterky i když je stále připojený na nabíjčku.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeSun Feb 19, 2012 1:07 pm

To je celkem normální, já když ho dám na nabíječku, tak při dosáhnutí 100% se začne vybíjet a pak se hned zase dobije, má tam v podstatě takový cyklus malý. Jak dlouho máš mobil? Po pár dobíjecích cykles se baterka trošku srovnává a pak by se měla nabíjet normálně. Popř. ještě kalibrace baterky Wink Smile
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeSun Feb 19, 2012 3:12 pm

Možná že by to vyřešila Custom Rom Very Happy ale nevim to jistě Very Happy ale na oficiální romce se toho nezbavíš Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Amabiel
ČlenČlen
Příspěvku : 4
Registrace : 12. 02. 12
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeMon Feb 20, 2012 11:28 am

Mobil mám asi tak 14dnů, zatim jsem nezkoušel ho nechat na nabíječče a pozorovat jestli když se dostane pod určitou hodnotu, tak se začne znova nabíjet. Zkusím to a uvidím, ale i tak by mi to trochu vadilo.. Jde mi hlavně o to, že když jsem doma tak ho mam v nabíječče a pokaždé když jdu pryč tak jsem ho chtěl mít plně nabitej.

Kalibrace baterky ? Jak se to dělá ? Smile

Custom Rom je věc které se zatím bojím, je to můj první chytrej telefon a tak se mi ještě nechce pouštět do této úpravy Smile
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeMon Feb 20, 2012 11:40 am

Mobil mám doma, ale takovéto věci neřeším..... Je to sw nastavené tak, aby se po dobití dále baterka nenabíjela....jak je psáno výše. A když někam jdu, tak prostě jdu.... Zase tak velký maniak nejsem, abych sledoval, jak se dobíjí...Spíš sleduji to, s čím momentálně pracuji a ne dobíjení. Až ten problém nastane, tak šup do servisu. Baterka 1/2 roku záruky...S tím se nic nenadělá..
Návrat nahoru Goto down
Lokemful
ModerátorModerátor
Lokemful
Příspěvku : 191
Registrace : 09. 02. 12
Věk : 25
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeMon Feb 20, 2012 2:21 pm

Je to formátovaní baterky. Mobil několikrát úplně nabiješ a vybiješ.
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeMon Feb 20, 2012 2:42 pm

Samozřejmě, že to je formátování baterie, ale že bych to tak detailně sledoval.... To zase ne... Very Happy Very Happy Very Happy
Nicméně je na každém, jak to bude provádět. Ale to co jsem napsal, je jen můj názor. Mám ten pocit, že čím víc člověk na netu hledá k jednomu problému, tak je z toho ještě víc bezradný...Počkáme na ICS, co to udělá s výdrží akumulátoru...Snad se dočkáme, až ICS pro HTC EVO uvolní, někdy v květnu červnu tohoto roku, pokud to nebude dříve. Smile
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeMon Feb 20, 2012 6:18 pm

Amabiel napsal:
Mobil mám asi tak 14dnů, zatim jsem nezkoušel ho nechat na nabíječče a pozorovat jestli když se dostane pod určitou hodnotu, tak se začne znova nabíjet. Zkusím to a uvidím, ale i tak by mi to trochu vadilo.. Jde mi hlavně o to, že když jsem doma tak ho mam v nabíječče a pokaždé když jdu pryč tak jsem ho chtěl mít plně nabitej.

Kalibrace baterky ? Jak se to dělá ? Smile

Custom Rom je věc které se zatím bojím, je to můj první chytrej telefon a tak se mi ještě nechce pouštět do této úpravy Smile

Kalibrace baterky:

1. nabiješ telefon dokud se ti nerozsvítí zelená
2. odpojíš nabíječku, restartuješ telefon a nabíjíš zase do zelené
3. odpojíš nabíječku, vypneš, vyděláš baterku, zapneš telefon, dobiješ do zelené a hotovka...

Mělo by to zvýšit výdrž baterky. Je pravda, že baterka se časem trošku srovná a tohle jí možná taky pomůže. Já teda s výdrží zas tak extra problémy nemám...
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeWed Feb 22, 2012 3:00 pm

Very Happy jenom pro ty co by to mohli blbě pochopit Very Happy Kalibrace baterky nesmaže to automatické odpojení ze zdroje Very Happy Very Happy páč to je chyba v SW Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeWed Feb 22, 2012 5:51 pm

Snad se to zlepší po uvolnění ICS.... bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
johnywild
ČlenČlen
Příspěvku : 1
Registrace : 25. 03. 12
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 12:06 pm

pokoušel jsem se udelat tu kalibraci baterky ale mam problem stim ze nabijim treba 4hodiny a porat me sviti cervena led a baterka je na 99%...co s tim??mate nekdo nejake zkusenosti??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Neustálé nabíjení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neustálé nabíjení   Neustálé nabíjení Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Neustálé nabíjení

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HTC EVO 3D :: Aplikace pro WP 7-
TOPlist