PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Lipan
amatéramatér
Příspěvku : 9
Registrace : 21. 02. 12
Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Empty
PříspěvekPředmět: Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem   Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Icon_minitimeTue Feb 21, 2012 9:21 pm

Ahoj. Mám problém s mým LG P920 3D. Po zapnutí telefonu mi normálně jede WIFI, Bluetooth a blesk na foťáku. Po zhruba dvou dnech provozu mi z ničeho nic najednou nejde pustit wifi, tváří se jako připojená, při aktivaci chvíli problikává ikona na aktivaci a nepřipojí se a to samé s Bluetooth. Taky problikává a neaktivuje se. A když chci akativovat blesk při focení nebo u nahrávání videa, tak se vubec nerožne. Musím vypnout, zapnout telefon a pak to zase den dva frčí. Nevíte někdo co s tím? Po koupi jsem aktualizoval na V21B s ní mi to dělalo také a to jsem prováděl i reset telefonu. Teď mám V21A a to samý a taky proběhl reset. A pořád to dělá. Díky za rady.
Návrat nahoru Goto down
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem   Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Icon_minitimeWed Feb 22, 2012 9:27 am

tak to bude na reklamaci asi Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
HaaruCZ
ModerátorModerátor
HaaruCZ
Příspěvku : 42
Registrace : 10. 02. 12
Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem   Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Icon_minitimeWed Feb 22, 2012 1:51 pm

asi tak toto nemůže dělat telefon který je nový nebo už ho máš déle Question Question Question Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
Lipan
amatéramatér
Příspěvku : 9
Registrace : 21. 02. 12
Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem   Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Icon_minitimeWed Feb 22, 2012 4:34 pm

HaaruCZ napsal:
asi tak toto nemůže dělat telefon který je nový nebo už ho máš déle Question Question Question Question Question Question


Mám ho asi 2 měsíce. Ale kdyby to byla chyba Hardweru, tak to by snad nefungovalo vubec ne? A ne třeba po dvou dnech. Teď jsem zkusil odinstalovat Auto process Killer,třeba je to tim. Zatim vše šlape v poho.
Návrat nahoru Goto down
Lipan
amatéramatér
Příspěvku : 9
Registrace : 21. 02. 12
Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem   Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:43 pm

Ahoj. Jinak abych se vrátil k mému problému viz co popisuji na začátku. Mobil jde na reklamaci. Volal jsem do LG a uznali, že je třeba reklamace Sad Sad Sad . Tak uvidíme, jak se reklamace vydaří.
Návrat nahoru Goto down
Lipan
amatéramatér
Příspěvku : 9
Registrace : 21. 02. 12
Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Empty
PříspěvekPředmět: Vyřešená reklamace   Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Icon_minitimeTue Mar 27, 2012 7:02 pm

Ahoj. Tak jsem si dnes konečně vyzvedl mobilní telefon z reklamace. Původní informace od operátora z LG byla, že mi přehrají Firmware nebo spíš obnoví celý telefon. Po reklamaci jsem se dočetl, že v telefonu byla vyměněna celá základová deska. Nevím, čeho všeho se to týká, ale doufám, že bude fungovat už v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem   Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Problem s WIFI, Bluetooth a bleskem

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Mam problém
» Dispaly - problem
» Mám otravný problém
» Problem aktualizace 2.3 (od martykula)
» Problem s aktualizaci 2.3 gingerbreat
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Lg Optimus 3D :: Lg Optimus 3D - Diskuze-
TOPlist