PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 obal + držák

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeSun Feb 26, 2012 10:10 am

Zdravím, používám obal od Krusellu
kód:
http://www.alza.cz/krusell-orbit-flex-pro-apple-iphone-4-d178661.htm#prislusenstvi
a potřeboval bych držák do auta, všiml jsem si, že Krusell nabízí i držák do auta
kód:
http://www.alza.cz/krusell-windshield-holder-d168264.htm
nemáte někdo zkušenosti? Jestli je to spolu pěkně kompatibilní atd.?
Díky
Návrat nahoru Goto down
lavatube
ČlenČlen
Příspěvku : 1
Registrace : 17. 03. 12
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 8:13 pm

ahoj ja si objednal tuto:))
kód:
http://www.ebay.co.uk/itm/Car-Windscreen-Mount-Holder-Car-Charger-HTC-EVO-3D-/250899182899?pt=PDA_Accessories&hash=item3a6ac1b533

Lokemful : Dávej Linky do tagu CODE !
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeTue Mar 20, 2012 11:33 am

Pls nehodili byste sem nějaký odkazy a pouzdra, které používáte a který jsou osvědčený? Plánuji právě koupi toho držáku do auta od Krusellu, který bude sedět s tím mým pouzdrem, ale zas na druhou strana se ta výsuvná strana pouzdra celkem rychle ochodila a lítá si tam jak chce, tak zvažuji koupi nového pouzdra a k tomu nějaký držák. Celkem se mi líbí pouzdra od CASE MATE, ale nejlevnější zrovna nejsou Sad
Návrat nahoru Goto down
Dances
Mobil ManiakMobil Maniak
Dances
Příspěvku : 23
Registrace : 04. 02. 12
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeTue Mar 20, 2012 1:52 pm

Dobrý držák je tenhle
kód:
http://www.muj3dmobil.com/t427-drzak-do-auta
Používám ho na mém LG a nemůžu si stěžovat. Je snad na všechny telefony.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 11:43 am

a nemáte někdo zkušenosti s tímhle? nebo co si o něm myslíte? sedět by to mohlo ne?

kód:
http://www.alza.cz/celly-flex-1-d180658.htm#foto
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 2:47 pm

kód:
http://www.alza.cz/celly-flex-1-d180658.htm#foto
- kdysi jsem takový držák měl, ale nakonec se mi rozpadl. Navíc jde o to, jestli má takový rozsah, aby se dal upevnit na šířku a to jistě nebude. Evo má výšku 126 mm....
Pořídil jsem si tento držák
kód:
http://aukro.cz/drzak-do-auta-pro-htc-evo-3d-i2220616153.html
a jsem s ním naprosto spokojený. Cena skvělá, telefon dobře drží. Jen jsem musel čekat, než mi přišel poštou až z Asie. A to je jediné negativum. Ale vydržel jsem to.

/edit Ryah: jinak pls příště odkazy do code Smile díky Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 3:27 pm

a tak ja bych ho chtěl mít možná spíš i na výšku, navíc většina těch držáků by měla mít otočnou hlavici tak si to natočíš ne?
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 3:34 pm

Tento pokud si pamatuji natáčecí nebyl. A dost se mi na skle klepal. Ale měl jsem tam v tom Omnii a ta je drobná. Nezdálo se mi to moc pohodlné. A navíc...Evo je dosela těžké a tak bych dpoporučil něco s pevným ramenem. Je to ale jen můj názor. Pokud si ho chceš koupit, je to jen na Tobě. Vycházím ze zkušeností.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 4:16 pm

Ok díky. asi zkusím teda ten tvůj Smile myslím, že jsem ho viděl i někde u nás, tak se po něm ještě mrknu. díky za info Smile
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 2:38 pm

Ještě k těm obalům - pouzdrům.. po přemýšlení jsem se nakonec rozhodl pro tento

kód:
http://www.alza.cz/bugatti-slim-case-leather-unique-2011-sl-hnede-d276554.htm

a dojmy?

Nekupujte si ho!!! Píšou kompatibilita s EVO 3D, ale neřekl bych. mobil v něm sice pěkně drží ale za cenu toho, že ho tam musíte trošku víc narvat, navíc když ho necháte odemknutý, tak se sám nezamkne Very Happy buď tam jsou kouzelní skřítci co rajtují na ploše nebo je pouzdro v takové vzdálenosti, že to pro senzory evokuje pocit manipulace. Takže se poohlídněte po jiném. Vzhledem k tomu, že jsem přešel od Krusellu, na kterém se po chvilce ochodila ta drážka, teď tohle, tak už to asi přestanu řešit a zůstanu nespokojeně u tohodle Very Happy
Lepší už to asi nebude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 2:46 pm

Ahojky, několikrát jsem navštívil ELectroworld, Datart...a hledal dobrý obal....Ale stále nejsem spokojený, aby ten obal byl ten pravý pro EVO. Buď píšou, že je to pro HD2, SGII a EVO, ale EVO do něho nacpat je síla. Ono by se po nějakém čase vytáhlo, ale to si nechci lajznout. A tak stále hledám. A upřímš, Bugatti se mi moc nezamlouvá. Ani vzhledově, ani cenou. Doufám, že nějaký obyč najdu a budu spopkojen a bám sem pak zprávu, jak jsem pochodil. Zatím používám vytahané pouzdro z moní Omnie II, obyčejný a je to. V kapse nebo brašničce je jako v bavlnce. :-D

EDIT: Ryah - poslední příspěvek se needituje Smile Wink
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 3:56 pm

No právě sehnat na EVO pouzdro je celkem záhul Very Happy mně se ten Bugatti celkem líbil po vzhledové stránce, ale jak jsem psal - nic moc nesedělo no.
Hodně lidí si chváli ty pouzdra od CASE MATE, akorát si k nim teda musíš přikoupit ještě fólii a pak tě to přijde tak na 900,-- Very Happy nebo přes Ebay tam je to za hubičku
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 4:00 pm

Hmmmm, folii jsem koupil v Datartu za 90 kaček origo HTC a spokojenost. Nicméně je to na každám z nás, jaký mu vyhovuje... Ale jak jsem psal. Jak bud nové pouzdro, dám echo...A držák do auta, zatím 100% nspokojenost. Žádné vibrace, pěkně drží.. :-)
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 4:54 pm

a nesnižuje ti ta fólie nějak citlivost nebo i čitelnost? Ono EVO celkově na přímém slunci není nějak extra vidět, tak jestli tomu ještě nepřidá. Já právě co jsem viděl tak všude fólie tak za 300,-- což mi teda přišlo dost, ale 90,-- to už je hezčí Smile
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 6:09 pm

Ani si na to nestěžuji. Občas se stane, že musím dvakrát tapnout, ale je to tak málo, že na to nemyslím. A čitelnost je dobrá. Vlastně to ani nějak nepociťuji. A jinak v balení byly fólie dvě. Po nalepení byly nějaké bublinky, ale do druhého dne se to krásně srovnalo a není vůbec fólie poznat. Jsem spokojený. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Ardnij1
3D Maniak3D Maniak
Ardnij1
Příspěvku : 29
Registrace : 12. 02. 12
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeMon Apr 16, 2012 9:18 am

Tak jak jsem slíbil, tak plním. Very Happy Pořídil jsem si z Electrowotldu obal na EVO a jsem s ním naprosto spokojený. Jde krásně vytáhnout ( s pomocí pásku ). Je ze syntetické kůže, jemné a výplň je sametková. Měl jsem z toho po vyzkoušení několika pouzder obavy, ale hned u pokladny jsem starý pouzdro vyměnil za toto nové. Jinak je to produkt společnosti WG a cena 169,-- Kč. Smile
Návrat nahoru Goto down
jkonrad
amatéramatér
jkonrad
Příspěvku : 14
Registrace : 13. 08. 12
Věk : 42
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitimeSun Aug 19, 2012 10:24 am

Ryah napsal:
a nemáte někdo zkušenosti s tímhle? nebo co si o něm myslíte? sedět by to mohlo ne?

kód:
http://www.alza.cz/celly-flex-1-d180658.htm#foto

Tenhle mám a musím říct že je zatím nejlepší, co jsem koupil. Ramena jdou roztáhnout, takže "uchopí" celé tělo mobilu. Taky to je jeden z mála držáků, které bezpečně umožňují uchycení mobilu v pouzdru, nebo obalu. Držák lze také odpojit od ramene a lze ho zkombinovat s jakýmkoliv ramenem, či uchycením z rodiny Celly Flex. Osobně rád používám kombinaci s ramenem od Celly Flex 8, které je dlouhé 32cm a mám ho připevněné nad postelí, takže můžu v leže koukat na filmy a podobně. Také je možno ho připevnit na kolo a díky síle uchopení s ním mohu jezdit bezpečně po hrbolatých cestách, nebo pře překážky.


obal + držák Img20120819114758
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
obal + držák Empty
PříspěvekPředmět: Re: obal + držák   obal + držák Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

obal + držák

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Držák do auta
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HTC EVO 3D :: Hry pro WP 8-
TOPlist