PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Dungeon Hunter 3 ( Free )

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Lokemful
ModerátorModerátor
Lokemful
Příspěvku : 191
Registrace : 09. 02. 12
Věk : 25
Dungeon Hunter 3 ( Free ) Empty
PříspěvekPředmět: Dungeon Hunter 3 ( Free )   Dungeon Hunter 3 ( Free ) Icon_minitimeSun Apr 01, 2012 5:42 pm

Velice očekávána hra která je pro některé sklamáním. Co jsem čet tak už se z RPG stala pouze tupá mlátička. Jsou tam zapleteny i micro-transakce.
Dungeon Hunter 3 ( Free ) KnOUsVMzcFBF9rYH2jCaQpfguurqA7_elVS7ffDn5uToofKJuDoh276RhUy0AvLI1ZmB

Download :
kód:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftD3HM&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkFOTVAuR2xvZnREM0hNIl0.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Dungeon Hunter 3 ( Free ) Empty
PříspěvekPředmět: Dungeon Hunter 3 ( Free )   Dungeon Hunter 3 ( Free ) Icon_minitimeSun Apr 01, 2012 7:52 pm

Měl jsem ji od pátku a hned odinstaloval Sad první dva díly byly úplně super, prostě RPG jak má být a toto je hodně špatné - naběhnout do arény vymlátit to a konec... Sad navíc systém mikroplateb, ale to se není čemu divit kvůli pirátství no. Každopádně to podělali celkově jako hru Sad
Návrat nahoru Goto down
Lokemful
ModerátorModerátor
Lokemful
Příspěvku : 191
Registrace : 09. 02. 12
Věk : 25
Dungeon Hunter 3 ( Free ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dungeon Hunter 3 ( Free )   Dungeon Hunter 3 ( Free ) Icon_minitimeMon Apr 02, 2012 4:36 pm

Přesně u mě tato hra šla také pryč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Dungeon Hunter 3 ( Free ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dungeon Hunter 3 ( Free )   Dungeon Hunter 3 ( Free ) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Dungeon Hunter 3 ( Free )

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Dungeon Hunter 2
» Dungeon Hunter
» Fireballs HD ( Free )
» AutomateIt ( Free )
» Gun Strike ( Free )
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: systém Android :: Android - Hry-
TOPlist