PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 jak na spojené video 3D

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
tataga
amatéramatér
Příspěvku : 5
Registrace : 22. 04. 12
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeTue Jun 12, 2012 8:41 am

Nevím jestli to píšu správně ale chci se zeptat,jak docílím toho abych si převedl film který je ve 3D rozdělen do "dvou" obrazů spojil v jeden 3D obraz a můj Evo už ho ukázal v mobilu se značkou 3D a já to nemusel manuelně přepínat,je-li to vůbec možné,Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 8:02 am

no otevřeš ho normálně v přehrávači přes galerii, pak zmáčkneš to druhé tlačítko zleva, vedle domečku a tam by mělo být přehrát ve 3D - obrazy se spojí...
Návrat nahoru Goto down
tataga
amatéramatér
Příspěvku : 5
Registrace : 22. 04. 12
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 9:25 am

pokud čteš správně tak jsem se ptal na něco jiného,tohle ví snad každý s 3D mobilem.
Návrat nahoru Goto down
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 9:29 am

trosku ten uvodni dotaz nechapu asi jsem tatar mohl bys to napsat presneji diky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
tataga
amatéramatér
Příspěvku : 5
Registrace : 22. 04. 12
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 9:32 am

natočím video telefonem,už je spojené,má v ikoně 3D značku,jde to udělat v PC kde bych rozdělené video konvertoval tak aby v telefonu už video bylo s 3D značkou-takže nemusím rozklikávat možnost zobrazení 3D a přehraje automaticky 3D?
Návrat nahoru Goto down
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 9:34 am

aha chapu me to dela taky po prve si to video musim nastavit ze je to 3D a pak uz ne ale poprve vzdicky musim neudela se to automaticky coz je skoda.
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
tataga
amatéramatér
Příspěvku : 5
Registrace : 22. 04. 12
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 9:37 am

A to udělám jak? na to sem nepřišel abych to poprvé nastavil a potom už to šlo vždy?! pokaždé to musím přepnout do 3D.
Návrat nahoru Goto down
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 9:38 am

Fakt jo ? tak ja mam Lg Optimus 3D a tam to staci nastavit a je to ulozene uz jak jsem to nastavil. Nevim jak u HTC musime holt pockat az se k tomu nekdo vyjadri kdo ma HTC.
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 9:44 am

a nebo me napadlo zkus tenhle prehravac zda to bude lepsi

http://www.muj3dmobil.com/t840-3dvplayer-novy-3d-prehravac
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 10:55 am

tataga napsal:
pokud čteš správně tak jsem se ptal na něco jiného,tohle ví snad každý s 3D mobilem.

Budeš se divit, ale i to někteří nevědí... takže klídek Wink
Návrat nahoru Goto down
bul0dog
3D Maniak3D Maniak
Příspěvku : 44
Registrace : 01. 11. 11
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 10:57 am

jojo bylo tu par jedincu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 11:03 am

Tak právě proto jsem to i tak napsal, takže se omlouvám za mou špatnou odpověď, je pravda že jsem to psal v 10 hodin ráno a to i pro některé jedince v některých případech může být i brzo Very Happy a tudíž je možné, že jsem si špatně přečetl tvou otázku.
Návrat nahoru Goto down
bul0dog
3D Maniak3D Maniak
Příspěvku : 44
Registrace : 01. 11. 11
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 11:34 am

Ryah ale ty mas HTC tak bys mu mohl odpovedet jak na to jestli to tedy jde ne ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 12:11 pm

No to bych mohl Very Happy jenže vím tak akorát jen ten můj postup, takže si myslím, že to možná ani nejde. Jediná možnost by možná byla nějaký 3D přehrávač, který je přímo na to udělaný. Myslím, že tady někdo dával nějaký topic na to..
Návrat nahoru Goto down
tataga
amatéramatér
Příspěvku : 5
Registrace : 22. 04. 12
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitimeSun Jun 24, 2012 12:20 pm

Děkuji za reakce,mne šlo spíše o to jestli můžu v počítači rozdělené video udělat tak aby to už bylo automaticky,tak jako když natočíte video v telefonu a už má i tu ikonku 3D v náhledu,zkusím ještě zagooglit,kdyžtak se potom taky podělím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
jak na spojené video 3D Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak na spojené video 3D   jak na spojené video 3D Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

jak na spojené video 3D

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Video ve 3D
» 3D video je rozdělené
» Video od Gameloftu
» 3D video se nezobrazuje
» MX Video Player Pro
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HTC EVO 3D :: Hry pro WP 7-
TOPlist