PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Empty
PříspěvekPředmět: Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X   Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 7:54 am

Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X zde článek

kód:
http://mobil.idnes.cz/samsung-galaxy-s-iii-a-htc-one-x-dmc-/htc.aspx?c=A120611_011651_htc_ram

Váš názor ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
bul0dog
3D Maniak3D Maniak
Příspěvku : 44
Registrace : 01. 11. 11
Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X   Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 9:01 am

Vykonejsi si myslim ze je HTC nez S3.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Empty
PříspěvekPředmět: Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X   Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 9:10 pm

To teď nevím, ale mám pocit, že SIII je o trošku, každopádně tam velké rozdíly nebudou a oba jsou HW na stejné úrovni.. Kdybych se rozhodoval, tak by to už asi nebylo po HW stránce, ale spíš jak ti mobil prostě sedne...
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X   Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Icon_minitimeThu Jul 12, 2012 10:39 pm

já bych bral SGS3 Very Happy to že u one x zkrouhli MicroSD karty mi přijde jko logickej tah pro jejich peněženku Very Happy ale pro mě by to bylo na nic páč 32gb zaplnit pro mně není problém. procesor má SGS3 o trošku lepší jelikož je 32nm což zaručuje nižší spotřebu a o trošku větší výkon než Tegra která má 40nm Very Happy u GPU si to nedovolím srovnávat ale papírově by vyhrálo One X se svými 12 jádry Very Happy

u HTC se mi líbí Sense, a velmi kvalitní zpracování, podle měje to komfortnější než SGS3 Very Happy poté ještě beats audio ale to už v dnešní době není problém narvat do mobilů které jsou i nejsou od HTC Very Happy a ještě se mi líbí ten SLCD 2 displej který je podle mě o něco lepší než SAMOLED Very Happy SAMOLED prej má hroznou čitelnost na slunci a prej má i nižší jas Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X   Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Samsung Galaxy S3 Vs Htc one X

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Samsung Galaxy S3
» ICS pro Samsung Galaxy S II (XXLPB)
» Samsung Galaxy 2 - pripojitelnost USB flasky k telefonu
» Samsung Wave (S8500)
» Samsung Wave 2 (S8530)
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: systém Android :: Android - Telefony a Tablety-
TOPlist