PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Htc Evo 3D dostalo Android ICS

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
jolefoto
ČlenČlen
Příspěvku : 2
Registrace : 29. 06. 12
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 01, 2012 6:06 pm

Problémy zo zobazovaním 2D a 3D obrázkov to kamoš vyriešil reštartom a bolo všetko OK.
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 01, 2012 8:54 pm

Takže sem to vyřešil jediným možným zpusobec a to obnovení do továrního nastavení, jinak to nešlo, sem to nesčetněkrát restartoval a pořád to restartuju, sice foťák už jde, ale problémy mám furt s něčím. U opery mám furt problémy s videem kde mi to obraz občas prehodi do 3d, ale celou obrazovku a tak mám celý obraz rozmazany. A to sem ten program musel znovu nainstalovat po továrním nastavení se mi všechno smazalo. Až další reset to napravil, po nainstalování toho nového androidu sem telefon restartoval víckrát než když sem si ho koupil už s 2.3.4 androidem, je vidět, že tento Android nebyl navržen pro 3d jako takové ale pro normální telefony a furt s tím mám problémy.
Návrat nahoru Goto down
jolefoto
ČlenČlen
Příspěvku : 2
Registrace : 29. 06. 12
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 5:23 pm

Tak to je nepríjemné. Stále rozmýšľam či to mám vôbec inštalovať. Nie som taký technicky zdatný aby som potom špekuloval ako dostať naspäť starý android.
Návrat nahoru Goto down
michis666
ČlenČlen
Příspěvku : 2
Registrace : 02. 07. 12
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 5:36 pm

Sice jsem na tomhle mobilu měl 2.3.4. asi jen 2 hodiny takže nemůžu porovnávat ,ale blbne mi foťák když si sním hraju a pak ho vypnu a po delší době ho opět zapnu tak mi 3D jede vpohodě ale 2D je rozmazané jako kdyby jeli oba foťáky a nedokázal to ten mobil vypočítat ( děláto to co to asi dělalo Thomatysovi ) ale jede jen jen jeden když něco vyfotím tak to vyfotí jako kdyby tomu mobilu nic nebylo ? Po restartování se to sice spraví ale štve mě to a nejedou mi některé hry když je spustí např. Modern Combat 2 tak mi píše "toto video nelze přehrát" nevíte co stím ?
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 7:36 pm

zkus reinstal tech her ja tak musel odinstalovat asi 18 her
Návrat nahoru Goto down
michis666
ČlenČlen
Příspěvku : 2
Registrace : 02. 07. 12
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 7:49 pm

Před chvíli jsem se na nějakém fóru specializovanem na tento mobil dočetl že ne všechny hry na tento mobil na ICS musí jet protoze gameloft je nema optimalizované
Návrat nahoru Goto down
mreca007
ČlenČlen
Příspěvku : 4
Registrace : 17. 04. 12
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 4:38 pm

michis666 napsal:
Před chvíli jsem se na nějakém fóru specializovanem na tento mobil dočetl že ne všechny hry na tento mobil na ICS musí jet protoze gameloft je nema optimalizované

ale nejedou-prekérka:cry:
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 5:25 pm

Very Happy tak za cca měsíc pojedou :DD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Htc Evo 3D dostalo Android ICS   Htc Evo 3D dostalo Android ICS - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Htc Evo 3D dostalo Android ICS

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Android 2.3 - ICS
» Android 4 pro EVO 3D
» Android 2.3 pro Lg Optimus 3D
» Sleep as Android
» V21D Android 2.3.5
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HTC EVO 3D :: Aplikace pro WP 7-
TOPlist