PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Problém s hudebním přehrávačem

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitimeFri Jul 20, 2012 12:59 pm

Zdravim potřebuju pomoct s přehrávačem, v telefonu mám klasický HTC přehrávač. Když někam cestuju, buď v tramvaji, autobusu tak i v metru tak mám puštěný přehrávač a k tomu sluchátka. Sluchátka nejsou původní jsou to KOSS UR/10. Jde o to, že pokaždé se mi stane, že přehrávání utichne nebo slyším přeskakování písniček, tak se kouknu do telefonu co se děje a vidim, že telefon přeskakuje skladby a pokaždé mi to napíše, daný formát nelze přehrát, přitom všechny písničky mám v MP3 a hlavně když si to pouštím bez sluchátek v klidu doma tak to jde bez potíží, ale jakmile jdu nějak a mám telefon v kapse tak to hned začne. Zkusil sem to i doma se sluchátky a taky bez problému. Problém sem s tím měl už i při původním androidu a mám s tím problémy furt, ale neděje se to pořád. Přehraje se 7 skladeb a pak se to začné přeskakovat a ať telefon restartuju nebo vyndám baterii tak to nepomůže. Ještě k tomu se mi stalo, že telefón začál sám vytáčet poslední přijatý hovor a to sem měl telefón zamčený a obrazovku zhaslou. Už mě ten telefón začíná štvát, pořád s tím mám jenom potíže. Všechny písničky jsou na SD kartě.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitimeFri Jul 20, 2012 1:36 pm

A nezkoušel si nějakou jinou alternativu přehrávače? Já ten defaultní ani moc nepoužívám, takže moc neporadím. Ale rozhodně bych zkusil jiný Smile
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitimeFri Jul 20, 2012 1:46 pm

Dobře můžu zkusit, nějaký mi doporuč, ale pokud možno kde se nemusí platit za vylepšení.
Návrat nahoru Goto down
tomas_f1
ČlenČlen
Příspěvku : 2
Registrace : 20. 04. 12
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitimeSat Jul 21, 2012 4:17 am

Problem je v konektoru. Telefon je dělaný na 3 kontakty + zem a sluchátka jsou 2 kontakty + zem. Zkontroluj si, zda máš správně konektor zasunutý. Opravdu se musí zatlačit velkou silou, popř. lehce přibrousit. Je to opravdu celý problém. Sámjsem měl to samé.
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitimeSat Jul 21, 2012 5:48 am

Aha no to by vysvětlovalo, proč to funguje bez problémů když nemám sluchátka a když mám. Kámoš má ten samy problém. Vyzkouším a uvidím. Přitom, ale když si to zkusím doma a připojím si sluchátka tak s tím problém nemám a to telefon nemám jenom položeny.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitimeSat Jul 21, 2012 7:11 am

Thomatys napsal:
Dobře můžu zkusit, nějaký mi doporuč, ale pokud možno kde se nemusí platit za vylepšení.

Já používám ProPlayer a jsem spokojen Smile
Návrat nahoru Goto down
Finelf
amatéramatér
Finelf
Příspěvku : 8
Registrace : 27. 08. 12
Věk : 26
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitimeTue Aug 28, 2012 5:53 pm

Ryah napsal:
Thomatys napsal:
Dobře můžu zkusit, nějaký mi doporuč, ale pokud možno kde se nemusí platit za vylepšení.

Já používám ProPlayer a jsem spokojen Smile

Také, doporučil bych spíš Poweramp, já tam měl ale problémy s crackováním Sad
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitimeWed Aug 29, 2012 3:47 pm

Power AMP jsem taky používa ještě na galaxy gio, je dobrý ale právě jak rika Finelf, tak tam byly nejaky problemy s tim cracnutim. ProPlayer, ale frci zatim dobre Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Problém s hudebním přehrávačem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s hudebním přehrávačem   Problém s hudebním přehrávačem Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Problém s hudebním přehrávačem

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Problem s baterkou??
» Problém s kalendářem
» Mám otravný problém
» Problém s nabíjením
» Problém Focení 3D
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HTC EVO 3D :: Aplikace pro WP 7-
TOPlist