PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 CUSTOM ROM

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
misut22
ČlenČlen
Příspěvku : 3
Registrace : 23. 07. 12
CUSTOM ROM Empty
PříspěvekPředmět: CUSTOM ROM   CUSTOM ROM Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 7:56 am

Ahoj, rad bych znal Vase nazory na podle Vas NEJLEPSI CUSTOM ROM pro tento telefon. Diky:-)
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
CUSTOM ROM Empty
PříspěvekPředmět: Re: CUSTOM ROM   CUSTOM ROM Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 9:20 am

záleží na tom jestli chceš se Sense nebo čistý android Very Happy a taky jeho verzi Very Happy musíš trochu objasnit specifikace Very Happy
Návrat nahoru Goto down
misut22
ČlenČlen
Příspěvku : 3
Registrace : 23. 07. 12
CUSTOM ROM Empty
PříspěvekPředmět: Re: CUSTOM ROM   CUSTOM ROM Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 10:01 am

Ok, rad bych tedy:

1/podle Vás nejlepší a nejstabilnější ROMku s čistým androidem verze 4.0.4 (prostě ICS)
2/podle Vás nejlepší ROM s androidem téže verze (ICS) s nadstavbou SENSE

snad jsem vše správně specifikoval - je to pro moji slečnu, já sám jsem na galaxy i9300.

DÍKY Surprised

EDIT: Ještě upřesním - taktovat nepotřebuji(možná leda podtaktovat), rád bych co nejdelší výdrž baterky než má stock rom.
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
CUSTOM ROM Empty
PříspěvekPředmět: Re: CUSTOM ROM   CUSTOM ROM Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 2:03 pm

Very Happy tak custom rom s čistým androidem jsem ještě nezkoušel Very Happy pokaždý když tam n ahraju něco v čem je blocklej sense tak mi nejede multi touch Very Happy takže osobně nic doporučit nemohu Very Happy a nejlepší bude nejspíš COOl ICS Rom, protože obsahuje všechno to co ostatní custom romky Very Happy je to takovej All In One Very Happy a jestli má tvoje slečna ROOT a nechce přetaktovat ale podtaktovaat tak stačí SetCPU Very Happy
Návrat nahoru Goto down
misut22
ČlenČlen
Příspěvku : 3
Registrace : 23. 07. 12
CUSTOM ROM Empty
PříspěvekPředmět: Re: CUSTOM ROM   CUSTOM ROM Icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:16 am

takze upravena stock romka? Funguje pod ni i 3D fotak a video? Asi bych ji tedy vyzkousel:-) Diky za tip.
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
CUSTOM ROM Empty
PříspěvekPředmět: Re: CUSTOM ROM   CUSTOM ROM Icon_minitimeWed Jul 25, 2012 3:57 pm

funguje pod ní vše co funguje na original romce Wink
Návrat nahoru Goto down
Finelf
amatéramatér
Finelf
Příspěvku : 8
Registrace : 27. 08. 12
Věk : 26
CUSTOM ROM Empty
PříspěvekPředmět: Re: CUSTOM ROM   CUSTOM ROM Icon_minitimeSat Sep 08, 2012 3:50 pm

máte někdo nějaké zkušenosti s cyanogenmod ? já ho zkoušel nainstalovat ale nešel mi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
CUSTOM ROM Empty
PříspěvekPředmět: Re: CUSTOM ROM   CUSTOM ROM Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

CUSTOM ROM

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Custom Rom pro LG 3D
» Custom Rom - Co to je ?
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HTC EVO 3D :: Aplikace pro WP 8-
TOPlist