PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Problémy s LG

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Doctor4646
amatéramatér
Příspěvku : 9
Registrace : 29. 12. 11
Problémy s LG Empty
PříspěvekPředmět: Problémy s LG   Problémy s LG Icon_minitimeSat Dec 31, 2011 10:38 am

Jste jediná stránka,kde mohu hovořit o optimus 3d,tak se předem omlouvám za další příspěvek.Asi jsem náročný uživatel a mám už asi šestý dotykový telefon.Každý z nich měl chyby,včetně Optimusu 3D.Stál mě 11 litrů,mám ho týden a já doufám že to je softverem 2.2.2,že se to 2.3.5 vyřeší,nebo reklamovat?Teď k broblémům.Na to že to je dvoujádro,rozhodně svižný není.Trvá cca 5 vteřin,než najede do foťáku.Při natáčení v nejvyším rozlišení HD,se video občas zadrhne cca na půl vteřiny a to nemluvím o natáčení ve 3d v nejvyším rozlišení,kde to je opravdu znatelné.A teď babo raď.Měl jsem Samsung s 5230,HTC Desire dvakrát,wildfire a přítelkyně má Samsung Ace,vše stálo za nic!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
Problémy s LG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s LG   Problémy s LG Icon_minitimeSat Dec 31, 2011 11:25 am

no a v cem chces poradit ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
andre11
3D Maniak3D Maniak
andre11
Příspěvku : 40
Registrace : 02. 12. 11
Věk : 112
Problémy s LG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s LG   Problémy s LG Icon_minitimeMon Jan 02, 2012 4:38 pm

Při natáčení videa vypni všechny aplikace...včetně wifi a internet. spojení a mělo by to být OK...alespoň u mě to tak je.
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
Problémy s LG Empty
PříspěvekPředmět: Reply   Problémy s LG Icon_minitimeWed Jan 11, 2012 9:08 pm

Chceš svižnou rom ??? Flashni Android 2.3.5
Chceš nejsvižnější rom která dosahuje lepších výsledků než Samsung Galaxy S2 - top mobil roku 2011 - ??? Nahraj Custom Rom
Chceš aby se ti nesekalo to video ve 2D či 3D ? 1. Vypni všechny aplikace 2. Pokud nemáš SD Kartu class 10 tak si dej nahrávání do interní paměti a pak to pouze přesuneš na sd kartu Wink a video se ti nebude trhat Wink
Chceš mít větší takt procesoru ??? Tak si nahraj root a potom stahni aplikaci SetCPU for root z android marketu a nataktuj si ho na 1,2 ghz na jádro Wink
Chceš aby ti vydržela baterka delší dobu ??? Root a podtaktuj procesor na 600mhz na jádro. Taky přes SetCPU for root. Dále sniž jas na nejmíň a vypni wifi a aktivuj pouze 2G sítě Wink a vydrží ti i tři dny když ho nebudeš používat Wink
V případě dalších otázek napiš Wink Návod na root :
kód:
http://www.muj3dmobil.com/t295-root-v21a-gingerbread
Funguje i pro Android 2.2.2 froyo Wink ale spíš bych ti doporučil, aby jsi si první flashnul V21A ofiko nebo neofiko cestou, protože když si uděláš root na froyo a budeš chtít gingerbread chtělo by to po tobě basebandy a to bys měl strašně složitý Wink
Návod na flashnutí ofiko rom neofiko cestou :
kód:
http://www.muj3dmobil.com/t280-v21a-android-235
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Problémy s LG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s LG   Problémy s LG Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Problémy s LG

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Android 2.3 pro Lg Optimus 3D
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Lg Optimus 3D :: Lg Optimus 3D - Diskuze-
TOPlist