PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 LG optimus 3d,žádný rychlík není...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Doctor4646
amatéramatér
Příspěvku : 9
Registrace : 29. 12. 11
LG optimus 3d,žádný rychlík není... Empty
PříspěvekPředmět: LG optimus 3d,žádný rychlík není...   LG optimus 3d,žádný rychlík není... Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 8:30 am

Po auktualizaci na Ginger.asi před dvěma měsíci přes LG stránky,jsem si myslel,že na tom tel.bude líp.Nevidím vůbec rozdíl mezi jedno a dvoujádrem.Někdy má tel dobré reakce,někdy 1 až 2vteřiny přemýšli i u obyčejného volání.Sistem často z internetu padá.Bleskové reakce rozhodně nemá a to nemluvím o tom,když chci něco vyfotit,než to najede do foťáku,tak to je katastrofa.Co stím,prodat?Je nový.Update jiný ale ztratit záruku nechci.Asi mě budete hanit,ale za 12 litrů,to fakt nestálo,kort když foťák neumí ani pořádně vyfotit lehce pohybující se předmět,bez rozmazání.3 měsíce starý v silikonu,ceny padají,co stim....
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
LG optimus 3d,žádný rychlík není... Empty
PříspěvekPředmět: LG optimus 3d,žádný rychlík není...   LG optimus 3d,žádný rychlík není... Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 8:57 am

Tak třeba u EVA to druhé jádro začne pracovat jen u 3D fotek a používání 3Déčka prostě. Prý ICS by to měl vyřešit a líp pracovat s druhým jádrem. Třeba to tak bude i u LG, i když na druhou stranu je LG známé tím, že na aktualizace celkem kašle, zakazníci na ně dlouho čekají. Asi bych počkal co přinese ICS a podle toho bych se zařídil, i když teda dát 12K za mobil a pak se dívat po novém by se mi nechtělo. LG prodáš za hodně málo (už jen kůvli tomu, že aukro a všechny aukce jsou plné EVA Very Happy ), takže bys zbytečně prodělal.
Jinak k tomu focení - se ničemu nediv, že to je rozmazaný - mobil není foťák Wink
Na momentky to ale stačí Smile
Návrat nahoru Goto down
Dances
Mobil ManiakMobil Maniak
Dances
Příspěvku : 23
Registrace : 04. 02. 12
LG optimus 3d,žádný rychlík není... Empty
PříspěvekPředmět: Re: LG optimus 3d,žádný rychlík není...   LG optimus 3d,žádný rychlík není... Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 2:24 pm

Měl jsem LG a asi po dvou měsících jsem ho prodal a koupil si EVO a je to hodně velký rozdíl v rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
Lokemful
ModerátorModerátor
Lokemful
Příspěvku : 191
Registrace : 09. 02. 12
Věk : 25
LG optimus 3d,žádný rychlík není... Empty
PříspěvekPředmět: Re: LG optimus 3d,žádný rychlík není...   LG optimus 3d,žádný rychlík není... Icon_minitimeSat Mar 31, 2012 9:54 am

Rozmazané fotky ? Nastav kratší expoziční čas.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
LG optimus 3d,žádný rychlík není... Empty
PříspěvekPředmět: Re: LG optimus 3d,žádný rychlík není...   LG optimus 3d,žádný rychlík není... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

LG optimus 3d,žádný rychlík není...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» LG Optimus 3D - co a jak?
» Lg Optimus 4x
» Manual k Lg Optimus 3D v pdf
» LG Optimus 3D Gaming Edition
» LG Optimus 3D Max Kladivo na Evo 3D
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Lg Optimus 3D :: Lg Optimus 3D - Diskuze-
TOPlist