PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 Paměť telefonu RAM

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:33 am

Zdravím, jen by mě zajímalo jak ste natom s pamětí v telefonu, paměť ram. Já se teď po nainstalování aplikace windows 7 Launcher XE běžně pohybuju od 400 do 500mb zabrané paměti, takže tak okolo 50% až 60% a musím neustále ukončovat nepotřebné alikace které běží a po ukončení stejně znovu naskočí. Jak to máte ostatní a jak ste to vyřešili, aby ste měli alespoň více volné paměti.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:44 am

Já nevím ale RAMky už jsem přestal nějak řešit. Běžně se pohybuju okolo 300MB, Android pokud potřebuje dostatečnou paměť, tak si ji uvolní. Co jsem se dočetl na jiných fórech, kde se taky řešila RAMka a lidi jí chtěli co nejvíc volné. Tak tam radili, že pokud je té volné paměti víc, tak to někdy škodí, je to známka toho, že android nedokáže využít ten potenciál RAMky, kterou má vymezenou a něco je prý špatně. Navíc neustálé ukončování aplikací tomu taky škodí, jelikož Android si je stejně zase nahodí zpátky a ten opětovný start kolikrát žere víc paměti. Co je na tom pravda, to nevím, ale RAMky jsem přestal řešit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:47 am

a kdyz je nedostatek ramky tak hra se sekne napriklad Smile resil jsem proc se me urcita hra treba sekne a prave kvuli tomuhle se to stava Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 9:03 am

Aha, no je fakt, že mě to předtím až tak moc nezajímalo a po nainstalován toho programu na kontrolu paměti mě překvapilo kolik místa to bere, ale jak tu píšeš tak asi to přestanu ukončovat, ale jedna věc by mě taky zajímala. Chtěl bych na trvalo ukončit google+ a i facebook, tyto aplikace vůbec nevyužívám a příjde mi k ničemu je mít v telefonu, jenže v nastavení je nejde ukončit a odinstalovat taky ne.
Návrat nahoru Goto down
Admin
AdministrátorAdministrátor
Admin
Příspěvku : 758
Registrace : 30. 10. 11
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 9:15 am

neco vezme system u mne u LG mam volnou tak 280mb pro pouziti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.muj3dmobil.com
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 9:18 am

Thomatys no to půjde jedině po rootu telefonu. Takto je to myslím defaultně nastavený a nic s tím neuděláš..
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 3:36 pm

když dáš vynutit ukončení tak se ti ukončí a sama se už nezapne Wink a jak řikal Ryah pokud neuděláš root tak to neodinstaluješ Wink
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 4:10 pm

No nic no, dělat ho nechci, ještě mam mobil v záruce a nikdy nevím jestli se s ním něco nestane, ale co tak to tam zůstane, se nic nestane.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
ModerátorModerátor
Ryah
Příspěvku : 220
Registrace : 16. 01. 12
Věk : 36
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeMon Jul 16, 2012 7:01 pm

Jako dokud se ti mobil fakt nebude hryzat u her nebo při běžném používání, tak bych to neřešil Wink navíc mám pocit, že po ICS běží celý systém líp.
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:46 am

No s tím ICS to u mě není až takový zázrak, na začátku sem s tím měl obrovské potíže a ještě dnes mám taky občas potíže, které vyřeší jenom restartování telefonu, což se mi u 2.3.4 nikdy nestalo. Kdyby byl jednochý způsob jak se vrátit k tomu původnímu tak to udělám, jenže není tak musím zůstat u tohoto. Není to špatný, ale má to furt chyby. Časem snad vydaj opravu za tento ICS.
Návrat nahoru Goto down
Dééďa
AdministrátorAdministrátor
Dééďa
Příspěvku : 218
Registrace : 11. 01. 12
Věk : 25
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitimeSun Jul 22, 2012 2:52 pm

jestli musííš restartovat tak vyzkoušej Fast reboot z play storu Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Paměť telefonu RAM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměť telefonu RAM   Paměť telefonu RAM Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Paměť telefonu RAM

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Výběr telefonu
» Větší hlasitost u telefonu
» Vaše výdrž telefonů (screeny)
» Samsung Galaxy 2 - pripojitelnost USB flasky k telefonu
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Co se jinam nehodí :) :: Pokec-
TOPlist