PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share
 

 fialové fotky

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
tuxik
ČlenČlen
Příspěvku : 1
Registrace : 07. 02. 12
fialové fotky Empty
PříspěvekPředmět: fialové fotky   fialové fotky Icon_minitimeSat Sep 01, 2012 8:03 pm

Ahoj chtěl bych se zeptat, zdá nemá také problém s nafialovělými fotky. Vypadá to na špatné vyvážení bíle.
A zda nevíte jak se toho zbavit díky.
Návrat nahoru Goto down
Finelf
amatéramatér
Finelf
Příspěvku : 8
Registrace : 27. 08. 12
Věk : 27
fialové fotky Empty
PříspěvekPředmět: Re: fialové fotky   fialové fotky Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 3:36 pm

mám spíš problém s tím, že mám všechny fotky tmavé, když fotím venku, jen trochu proti světlu už je na fotce vidět jen černo a obloha.
Návrat nahoru Goto down
HiFake
ČlenČlen
Příspěvku : 1
Registrace : 15. 11. 11
fialové fotky Empty
PříspěvekPředmět: Čočka fotoaparátu   fialové fotky Icon_minitimeSat Sep 08, 2012 6:31 pm

Pokud se narůžovění projevuje ze středu fotografie, tak za to může čočka fotoaparátu a je to dáno HW. Takže vyvažování bílé s tím moc nezmůže.
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
3D Maniak3D Maniak
Thomatys
Příspěvku : 92
Registrace : 12. 02. 12
Věk : 36
fialové fotky Empty
PříspěvekPředmět: Re: fialové fotky   fialové fotky Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 6:02 am

Já osobně s tím nemám problém a to sem už udělal spoustu fotek. Je pravda, že na nějaké té fotce se trochu růžové objevilo, ale to bylo spíše kvůli slunci. Jinak celkové se mi nestalo, že bych měl zmrsenou fotku kvůli té barve a to ten telefon mám už od února. Zkus se zeptat prodejce, třeba by ti mobil vyměnil za jiný, podle toho jak ho máš dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
fialové fotky Empty
PříspěvekPředmět: Re: fialové fotky   fialové fotky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

fialové fotky

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Fotky
Domů - Htc Evo 3D - Lg Optimus 3D - Lg Optimus 3D Max

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HTC EVO 3D :: Aplikace pro WP 7-
TOPlist